Jedną z czołowych firm specjalizujących


Jedną z czołowych firm, specjalizujących się produkcją oraz dystrybucją akcesoriów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na lokalnym oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pobocznym profilem działalności spółki są usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania oraz trwałość. FAM co więcej oferuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o jakim mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na własną innowacyjność, jakkolwiek także działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, stanowiąca akcesoryjną asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak również szkoły czy przychodnie. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest fantastycznym pomysłem, dzięki jakiemu można zminimalizować ryzyko namnażania się mikroorganizmów pomiędzy poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma wielkie znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się obszerna ilość ludzi. Istotną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na rozmaitego typu bakterie, wirusy i grzyby oraz https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Dodatkowym walorem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca zastosowanie praktycznie wszelkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej wiadomości na jego temat można uzyskać na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub ewentualnie po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest zachwycającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm.

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

Copyright © 2019 Holzkonzept.pl